NASZE KURSY:

sailboat-silhouette-png-5.png
KURS na ŻEGLARZA JACHTOWEGO

 Osoba posiadająca patent żeglarski jest uprawniona do prowadzenia wszelkich jachtów żaglowych po wodach śródlądowych oraz jachtów do 12 m długości, w porze dziennej po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu. Jest on przydatny nie tylko dla  miłośników jachtów ale przede wszystkim dla osób chcących wypoczywać na wodzie. Przygotujemy cię do egzaminu.

KURS na STERNIKA MOTOROWODNEGO
29501dca62eb901268275999d00a9e8a-motorbo

Sternik Motorowody jest niezbędny do prowadzenia łodzi motorowych bez ograniczenia mocy silnika po wodach śródlądowych oraz morskich na łodziach o długości do 12 m pokładu w porze dziennej po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu. Jest on przydatny nie tylko dla  miłośników motorówek czy jachtów ale także nurków, ratowników, wędkarzy i żeglarzy. Przygotujemy Cię do egzaminu.

png-guitar-silhouette-guitar-silhouette-
KURS GRY NA GITARZE

Celem tego kursu nie jest uczynienie z kogokolwiek profesjonalnego muzyka, jest on przygotowany z nadzieją, że dzięki niemu po prostu zaczniesz grać.

Wszystkiego ciężko jest nauczyć się samemu, i pewnie czujesz że brakuje Ci kogoś, kto by wytłumaczył najprostsze rzeczy.

Na ich podstawie i wsparciu instruktora, udoskonalisz swój warsztat i zaczniesz grać... chociażby do ogniska!

SZCZEGÓŁY OFERT KURSÓW:

KURS PRZYGOTOWAWCZO DOSZKALAJĄCY

NA PATENT ŻEGLARZA JACHTOWEGO

 

OPIS SZCZEGÓŁOWY

CENA: 1050 zł

CENA ZAWIERA

 • 6 dni szkolenia żeglarskiego pod okiem instruktora na łodzi

 • cykl wykładów

 • paliwo do silnika

 • sprzątanie końcowe

 • codzienne rejsy instruktażowe

 • ubezpieczenia

CENA NIE ZAWIERA

 • egzaminu państwowego

 • wyżywienia 

 • opłaty za pobyt na kempingu - osobna usługa wg cennika

 • opłaty za parking samochodu – 20zł/dobę

Zaczynamy zawsze w poniedziałek w naszym porcie w Camper Camping nad Jeziorem Drawskim. Od poniedziałku do piątku pływamy po akwenie i intensywnie realizujemy program szkoleniowy. Jezioro jest wystarczająco wielkie, aby dać nam możliwości komfortowego ćwiczenia manewrów. W razie niesprzyjającej pogody wyprawy na wodę będziemy modyfikować. Po szkoleniach wracamy na kemping i korzystamy z jego dobrodziejstw. Wieczory spędzamy poszukując złotego środka, pomiędzy potrzebą nauki teorii na egzamin a pokusą spędzenia czasu korzystając ze wszystkich atrakcji kempingu. Strzelnica, bilard, ping pong, jacuzzi, kino na plaży czy wieczorne ognisko.

Na pewno nie będziesz się nudzić a kurs ma wypełnić czas jaki spędzisz u nas na kempingu. Oferta skierowana jest dla tych, którzy podczas pobytu, mogą wrócić przygotowani na egzamin: patent na żeglarza lub doszkolić się, jeżeli nie czujesz się pewnie.

Więcej informacji: 696 481 881 - Andrzej

 
 

KURS PRZYGOTOWAWCZO DOSZKALAJĄCY NA PATENT STERNIKA MOTOROWODNEGO

 

OPIS SZCZEGÓŁOWY

CENA:850 zł

CENA ZAWIERA

 • 2 dni szkolenia pod okiem instruktora na łodzi motorowej

 • szkolenie teoretyczne

 • szkolenie praktyczne

 • paliwo do łodzi

 • sprzątanie końcowe

 • rejsy instruktażowe

 • ubezpieczenia

CENA NIE ZAWIERA

 • wyżywienia 

 • egzaminu na patent

 • opłaty za pobyt na kempingu - osobna usługa wg cennika

 • opłaty za parking samochodu – 20zł/dobę

Zaczynamy zawsze w naszym porcie w Camper Camping nad Jeziorem Drawskim i mamy 2 dni na pływanie po akwenie i intensywnie realizujemy program szkoleniowy.
Jezioro jest wystarczająco wielkie, aby dać nam możliwości komfortowego ćwiczenia manewrów, nauki prawidłowego wchodzenia w ślizg, "parkowania" do pomostu, odchodzenia od pomostu, prawidłowego obsługi jachtu motorowego. Poznasz różnice i poczujesz je osobiście, ponieważ popływasz małą jednostką, średnią oraz dużą o wadze 2,5 tony i mocy 350 km. W razie niesprzyjającej pogody wyprawy na wodę będziemy modyfikować. Po szkoleniach wracamy na kemping i korzystamy z jego dobrodziejstw. Wieczory spędzamy poszukując złotego środka, pomiędzy potrzebą nauki teorii na egzamin a pokusą spędzenia czasu korzystając ze wszystkich atrakcji kempingu. Strzelnica, bilard, ping pong, jacuzzi, kino na plaży czy wieczorne ognisko.

Na pewno nie będziesz się nudzić a kurs ma wypełnić czas jaki spędzisz u nas na kempingu. Oferta skierowana jest dla tych, którzy podczas pobytu, chcą nauczyć się pływać każdą motorówką czy jachtem motorowym lub przygotować się do egzaminu.

Więcej informacji - 5 33 47 88 11 - Dariusz

 

NAUKA GRY NA GITARZE DLA

 

DLA POCZĄTKUJĄCYCH

CENA:50 zł / godzina

CENA ZAWIERA

 • jendą godzinę szkolenia praktycznego

CENA NIE ZAWIERA

 • wyżywienia 

 • opłaty za pobyt na kempingu - osobna usługa wg cennika

 • opłaty za parking samochodu – 20zł/dobę

Dla kogo jest ten kurs?

Dla osób, które nigdy nie grały na gitarze - nauczysz się wszystkiego czego potrzebujesz by móc samodzielnie grać na gitarze. Poznasz podstawy, dowiesz się jak poprawnie posługiwać się gitarą i jak nastroić gitarę by dobrze brzmiała. A gdy opanujesz fundamenty, zaczniesz naukę na poważnie - wyćwiczysz swoje palce, poznasz proste akordy i utwory.

Co najważniejsze - nie popełnisz setek błędów, które popełniają gitarzyści, którzy uczą się sami i nie słuchają rad doświadczonych instruktorów. Dzięki temu o wiele szybciej opanujesz grę na gitarze.
 

Dla osób uczących się grać na gitarze, ale mają problem z szybkim chwytaniem akordów, z utrzymywaniem rytmu, z płynną zmianą akordów podczas grania utworów albo z chwytaniem akordów barowych.

Żeby rozwiązać każdy z powyższych problemów wystarczy zastosować odpowiednią technikę, która jest dopasowana do konkretnego tematu. Jeżeli dziś masz z tym problem, to nie jest Twoja wina - po prostu nie wiesz tego, co trzeba zrobić, by dany element opanować. Pokażę Ci to, co musisz wiedzieć, by bez przeszkód wyćwiczyć te wszystkie elementy.
 

Dla osób dawniej grających na gitarze, ale przez wiele lat z jakiegoś powodu gra była dla Ciebie niemożliwa, a dziś chcesz powrócić do dawnej pasji.

Uczymy się wielu utworów takich zespołów jak Dżem, Perfect, Czerwone Gitary albo Elektryczne Gitary. Do tego dochodzą kultowe Polskie utwory do ogniska, więc muzyka jest dopasowana zarówno do młodszego jak i do starszego pokolenia. Szanty także - jeżeli lubisz.
 

Dla osób, które znają już podstawy, a teraz chcesz nauczyć się akordów barowych i wyćwiczyć je. Jeżeli uczysz się grać na gitarze od jakiegoś czasu, a jedynym tematem, z którym masz problem to akordy barowe, też możesz uczyć się razem ze mną.