REGULAMIN KEMPINGU

ZASADY OGÓLNE

1.    Zachowujemy zasady zdrowego rozsądku, nie przeszkadzamy innym a inni nie będą przeszkadzać nam. Żyjemy we wspólnocie podczas wakacji i zachowujemy zasady kultury oraz dobrego współżycia jako sąsiedzi na kempingu. Obiekt jest w większości monitorowany, więc możesz czuć się bezpiecznie. Każdy zarejestrowany występek będzie karany.

 

2.    W przypadku braku kultury oraz poszanowania (w szczególności używania wulgaryzmów) usuwamy cię z kempingu! Prosimy o kulturę, aby każdy czuł się tutaj komfortowo i miło spędził wakacje. BRAK CISZY NOCNEJ nie oznacza że masz robić imprezę na cały kemping. Jest to zabronione. Możesz słuchać muzyki, śpiewać i kulturalnie bawić się w obrębie swojego miejsca postoju - jednak nie przeszkadzaj innym.

2a. W przypadku usunięcia Cię z kempingu nie zwracamy kwoty za niewykorzystane dni. Przemyśl to dwa razy, zanim zbyt duża ilość alkoholu odbierze ci rozum. Alkohol jest dla ludzi i należy go spożywać z rozsądkiem.

 

3.    W łazienkach każdy sprząta po sobie pozostawiając miejsce czyste i schludne dla innych korzystających. Uszanuj warunki, jakie szeryf stworzył dla komfortu wszystkich. Korzystaj z  mopa aby pozostawić łazienki czyste dla kolejnych gości. Nasza ekipa także sprząta regularnie ale miło będzie jak pomyślisz także Ty o innych.

4.    Nie wynosimy nic z recepcji ani baru. Rzeczy które tam się znajdują muszą tam pozostać.

4a. Nie przestawiaj ławek i nie przenoś innych rzeczy kempingu. Te rzeczy stoją w konkretnych miejscach, po to aby każdy mógł z nich korzystać zgodnie z ich przeznaczeniem.

4b. Pakiet ALLIN PLUS jest przypisany do danej osoby i można go wykorzystywać tylko w obrębie baru. Nie wynosimy alkoholu poza bar i nie częstujemy innych. Nie wydajemy także kilku drinków na raz - przecież nie będziesz pić z 3 szklanek.

 

5.    Jeżeli coś nie funkcjonuje poprawnie, widzisz usterkę, zagrożenie, zgłoś niezwłocznie w recepcji. Im  szybciej ją usuniemy tym lepiej dla wszystkich, nawet jeżeli Tobie została klamka w ręku to  nikt nie będzie Cię za to obwiniał. Po prostu, współpracujmy!

 

6.    Każdy otrzymuje klucz do domku. Pilnuj go bo, zagubienie kluczyka kosztuje 50 zł.

 

7.    Rowery dla klientów wydaje recepcja. Należy zgłosić chęć wypożyczenia roweru oraz  wpisać się w książkę wynajmu.

 

8.    Dbaj o wynajęty sprzęt. Uszkodzenia sprzętu są cedowane na wynajmującego, jeżeli powstały z Twojej winy lub  zaniedbania.

 

9.    Raz dziennie odbieramy śmieci od Ciebie. Nie musisz nigdzie ich wynosić. Nie wyrzucamy śmieci na trawę. Korzystajmy ze śmietników rozstawionych na kempingu.

10.    Jeżeli masz pełny zbiornik na fekalia, poproś obsługę aby opróżnić pojemnik. Ta usługa jest u nas standardem. Wymyjemy i odniesiemy Ci czystą kasetę, nie musisz się tym martwić.

11.    Strzelnica dostępna jest tylko dla pełnoletnich po przeszkoleniu przez obsługę. Mimo to, korzystasz ze strzelnicy na swoją odpowiedzialność. Camper Camping nie ponosi odpowiedzialności za utratę zdrowia.

12.    Możesz skorzystać z leżaków na plaży lub zabrać je nad brzeg jeziora, jednak po zakończonym relaksie odnosimy na miejsce czyli na plażę.

13.    Białe skrzyneczki służą jako podstawki pod napoje. Także odnosimy je na miejsce czyli na plażę.

14.    Korzystanie z jacuzzi należy zarezerwować na konkretną godzinę. Koniecznie przed  skorzystaniem weź ciepły prysznic i umyj się mydłem. Jak się nie umyjesz będziemy musieli wymienić wodę a Tobie będzie głupio jak zostawisz po sobie, na wodzie kożuch z pianą. Koszt wymiany wody to 500 zł.

 

NIE KORZYSTAJ Z JACUZZI JEŻELI STAN WODY BUDZI DLA CIEBIE WĄTPLIWOŚCI. ZGŁOŚ TO NIEZWŁOCZNIE W RECEPCJI.

 

15.    Obsługa zawsze jest do pomocy. Lepiej dwa razy zapytać niż prostować przykre sytuacje. 

 

16.    Opłatę za pobyt oraz wykupione atrakcje regulujemy w recepcji z góry.

17.    Pub czynny od 20.00 do 24.00 a Recepcja jest czynna od 8.00 do 20.00 i w tych godzinach możesz się meldować na kempingu. Jeżeli chcesz przyjechać w innych godzinach, ustal to wcześniej z recepcją.

18.     Na obiekcie nie ma oficjalnego kąpieliska ani ratownika ani oficjalnej plaży. Wchodzenie do jeziora na własną odpowiedzialność. Konieczna opieka dorosłych nad dziećmi zbliżającymi się to brzegu jeziora. Camper Camping nie ponosi odpowiedzialności za osoby kąpiące się w jeziorze.

 

19.    Zostawiaj po sobie łazienki oraz kuchnię posprzątaną. Kulturalnych ludzi sprzątanie po sobie nie trudzi.

 

20.     Na polanie znajdują się dołki wykopane przez krety, nornice i inne zwierzątka. Staramy się je zakopywać regularnie ale niestety skubańce potrafią być szybsze niż Szeryf i jego ekipa. Uważaj aby nie skręcić nogi podczas spacerów po naszej polanie. Nie ponosimy odpowiedzialności za  ewentualne kontuzje.

 

21.     Camper Camping nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione bez nadzoru. Ponadto zabrania się pozostawiania dzieci bez nadzoru dorosłych. Ponosisz odpowiedzialność za swoje dzieci i za to co robią na kempingu. Obsługa nie jest od pilnowania Twoich dzieci. 

22.    Osoby towarzyszące, które nie są zameldowane na kempingu a przyjechały do Ciebie w odwiedziny, płacą wg cennika.

23.    Parking na samochody płatny 20 zł jednorazowo gdy postój jest ponad 1h. Możesz być spokojny, jest pod naszym nadzorem ale nie ponosimy odpowiedzialności za samochody.

24. Nie wyrzucaj szarej wody na parcelach ani na miejscu do biwakowania. Jest specjalne miejsce do zrzucania szarej wody.

25. Zabrania się wchodzenia na pomosty dzieciom bez nadzoru dorosłych. Brzeg jeziora jest stromy a głębokość sięga 15 metrów na końcu pomostów.

26. Korzystasz z prywatnego jacuzzi przy swoim domku? Stosuj się surowo do pkt. 14

27. Surowo zabrania się wchodzenia na pomosty po zmroku! Bardzo nam miło że lubicie nasze rozświetlone pomosty ale po zmroku korzystanie z nich jest niebezpieczne. Camper Camping nie ponosi odpowiedzialności za utratę życia lub zdrowia w wyniku nieodpowiedzialnego zachowania uczestników kempingu.

28. Camper Camping nie ponosi odpowiedzialności za działania osób trzecich na kempingu. Każdy z uczestników kempingu odpowiada za swoje czyny indywidualnie. Oczywiście należy prosić obsługę o interwencję w każdej sytuacji, która może prowadzić do nieszczęśliwego wypadku. Widzisz coś niebezpiecznego? Niezwłocznie zgłoś to w recepcji.

29. Prosimy używać ogrzewania gazowego, głównie z powodów bezpieczeństwa. Zabezpieczenia energetyczne nie są przystosowane do ogrzewania elektrycznego oraz innych odbiorników elektrycznych jak kuchenki i podobne o poborze pow 1,5 KW. Korzystaj z kuchenek i systemów ogrzewania gazowego.

30. Wszystkie zwierzęta muszą być pod kontrolą właściciela. Psy koniecznie na smyczy oraz w kagańcach. Sprzątamy po swoich zwierzaczkach.

31. Kemping wciąż się rozwija, dlatego surowo zabrania się wchodzenia do stref zamkniętych, oznaczonych czerwoną taśmą ostrzegawczą, gdzie trwają prace remontowo - budowlane.

32. Strefa rodzinna jest strefą ciszy nocnej po 23.00 - w innych strefach nie obowiązuje cisza nocna, jednak staramy się nie przeszkadzać sąsiadom wypoczywającym obok nas. Strefa ogniska jest strefą wolną całkowicie od ciszy nocnej i tam można bawić się do woli oraz słuchać głośno muzyki.

33. Płatność za wynajem motorówek jest możliwa tylko gotówką.

34. Za wynajem domków pobierana jest kaucja 500 zł. Zwracamy ją gdy domki są czyste i nie zniszczone.

35. Dzieci korzystające z placu zabaw powinny być pod dozorem dorosłych. Camper Camping nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne urazy spowodowane niewłaściwym korzystaniem z placu zabaw przez dzieci lub pozostawianiem ich bez opieki czy nadzoru osoby dorosłej.

REGULAMIN STRZELNICY

1. Wynajmując wiatrówki, ponosisz całkowitą odpowiedzialność za życie i zdrowie swoje oraz innych uczestników strzelnicy.

2. Camper Camping nie ponosi odpowiedzialności za utratę życia lub zdrowia w wyniku nieszczęśliwych wypadków wynikających z nieodpowiedzialnego zachowania na strzelnicy. Wynajmujący wiatrówki jest całkowicie odpowiedzialny za swoje działania.

3. Wiatrówki mogą wypożyczać tylko osoby pełnoletnie i trzeźwe.

4. Nie podchodzimy do tarczy gdy na stanowisku strzeleckim znajdują się osoby gotowe do strzału. Do tarczy można podejść TYLKO gdy wiatrówki są nie nabite i leżą "złamane" (otwarte) na stanowiskach strzeleckich i nikt nie trzyma ich w rękach.

REGULAMIN WYPOŻYCZALNI SPRZĘTU WODNEGO CAMPER CAMPING

1. Wypażyczalnía sprzętu wodnego czynna jest codziennie w wyznaczonych godzinach

W sezonie letrirn ti. Czerwiec - Wrzesień

2. Sprzęt wodny wypożycza się:

a) osobom pełnoletnim za okazanierm i pozostawieniern dokumentu ze zdjęciem

b) osoba pelnoletrnia dysponująca sprzętem plywającym może zabrać na poklad

tylko jedną osobę nieumiejącą plywać.

 

3.Osoby nieletrie mogą korzystać z wypożyczonego sprzętu tylko pod opieką osób

pełnoletnich, które ponoszą odpowiedzialność za nie, za ich zachowanie i ewentuane

szkody.

 

4. Wynajmujący ponosi pełną odpowiedzialność materialną za ewentualne uszkodzenia

todzi, w tym mechaniczne oraz wizualne wynikające z niewtaściwego użytkowania czy

cumowania. Przed wynajęciem należy zapoznać się ze stanem łodzi.

 

4a. Koszt uszkodzenia śruby od 500 zł w zależności od rodzaju

 

4b. Koszt uszkodzenia silnika to 10.000 zł

 

4c. Koszt uszkodzenia kadłuba od 5000 zł w zależności od wielkości szkody

 

5. Osoby w stanie nietrzeźwym nie mogą korzystać ze sprzętu.

 

6. Użytkownikom sprzętu zabrania się:

- kąpieli podczas plywania (w tym skoków ze sprzętu do wody);

- wędkowania z wyjątkiem łodzi do tego przeznaczonych;

- odstępowania sprzętu pływającego;

- zachowania w sposób zagrażający bezpiéczeństwu wtasnemu oraz pasażerów;

- picia alikoholu w czasie dysponowania jednostką pływającą

- wykorzystywania sprzętu phywającego niezgodnie z jego przeznaczeniem.

 

7. Wypożyczanie sprzętu jest odpłatne wg obowiązującego cennilka i opfata jest naliczana

za każdą rozpoczętą godzinę wynajmu.

 

8. Wypożyczenie sprzętu następuje po podpisaniu przez wypożyczającogo niniejszego

regularminu.

 

9. Osoby korzystające ze sprzętu plywającego mogą poruszać się tylko w granicach

jeziora w wyznaczonym terenie na mapie.

 

10. W przypadku dužej fali i silnego wiatru wypożyczanie sprzętu jest wstrzymane.

 

11. Odbiór i zwrot sprzętu odbywa się w miejscu i czasie ustalonym wcześniej

przez wypożyczającego i wypożyczalnie.

 

12. Camper Camping nie ponosi žadnej odpowiedzialności z tytutu nieszczęśliwych

wypadkóW, utraty zdrowia lub śmierci uczestników w wyniku nieprawidłowego

korzystania z wypożyczonego sprzętu. Wypożyczający przenosi na siebie petną

odpowiedzialność w czasie trwania wynajmu.

 

13. Zakazuje się wchodzenia do łodzi w twardyrm obuwiu.

ZASADY ANULOWANIA REZERWACJI:

Prosimy o przemyślane rezerwacje ze względu na:

1. Zwroty przedpłat depozytu nie są możliwe w przypadku rezygnacji po czasie "Grawantowanego zwrotu". Depozyt w tedy jest bezzwrotny bez wględu na powód odwołania z Państwa strony. Dlaczego? Ponieważ Twoja rezerwacja blokuje możliwość dokonania rezerwacji innym osobom. Liczba miejsc jest ograniczona.

2. W przypadku wcześniejszej rezygnacji (także w trakcie pobytu) bez względu na powód, nie zwracamy kwot za niewykorzystane dni pobytu. Dlaczego? Ponieważ Twoja rezerwacja blokuje możliwość dokonania rezerwacji innym osobom a liczba miejsc jest ograniczona.

KAUCJE I OPŁATY DODATKOWE:

1. Przy meldowaniu się do domków zostaje pobrana kaucja w gotówce / depozyt na karcie w wysokości 500 zł. Kaucja zostaje zwrócona po wymeldowaniu się z domku bez uszkodzeń.

2. Do ceny wynajmu domku może być doliczona opłata za sprzątanie 100 zł jeżeli domek będzie tego wymagał. Nie chcesz tego płacić? Posprzątaj po sobie i poproś o odkurzacz w recepcji. Jeżeli dojdą koszty prania tapicerek nie zwracamy kaucji.


WAŻNE : NIE WYNAJMUJEMY DOMKÓW NA JEDNĄ NOC W WEEKENDY. JEŻELI DOKONASZ REZERWACJI TYLKO Z PIĄTKU NA SOBOTĘ LUB SOBOTY NA NIEDZIELĘ I TAK ZOSTANIESZ OBCIĄŻAONY JAK ZA 2 DOBY OD PIĄTKU DO NIEDZIELI.

JACUZZI PRZY TWOIM DOMKU:

Zabrudzenie wody i konieczność jej wymiany kosztuje 500 zł. Aby tego uniknąć przed każdym skorzystaniem dokładnie się umyj. Jacuzzi to nie wanna do mycia. Woda powinna być klarowna i może się pienić. W sytuacji gdy stan wody budzi wątpliwości - nie korzystaj z jacuzzi i niezwłocznie zgłoś to w recepcji.