Firma EKF sp.k.

Dariusz Bączkiewicz

71-476 Szczecin

ul. Wojciechowskiego 3

NIP 851-321-81-74

CAMPER CAMPING:

RECEPCJA: 537 363 843

Czaplinek ul. Komunalna 2a

Konto mBank: 

31 1140 2004 0000 3602 7685 2352

  • Facebook Clean

U NAS NIE SPOSÓB SIĘ NUDZIĆ!

GOTOWI NA OSTRĄ JAZDĘ?

Nasza firma przygotowała kilka ciekawych atrakcji, które mają umilić Tobie i Twoim bliskim spędzenie czasu na naszym kempingu. Wybierając się do nas możesz nastawić się na ekstremalne przygody jak sporty wodne czy motoryzacyjne, ale także jest strefa relasku i ciszy gdzie z przyjemnością poczytasz książkę lub pokontemplujesz w blasku gwiazd i świateł miasta odbijających się od tafli wody. Sprawdź nas! Dla każdego coś fajnego!

CO OFERUJEMY? ZOBACZ SAM:

Świetna zabawa dla dużych jak i tych małych. Ciągnie na kole lub na kanapie. Zabawa może byś spokojna ale dla wymagających ekstremalna! Wszystko dla Twojego zadowolenia.

TUBING

Wyjątkowa pływająca platforma dla całej Waszej rodziny lub przyjaciól. Zrób sobie na niej imprezkę, przepłyń się po jeziorze, zrelaksuj, tańcz, zrób piknik na środku jeziora... wolność!!!

LOVE BOAT

Zabierzemy Ciebie i Twoich bliskich na wspaniały rejs po wielkim jeziorze Drawskim. Zobaczysz jak wygląda ten piękny akwen od strony wody. Jest tu wiele ciekawych miejsc i wysp...

REJSY

Nasze miejsce jest wyjątkowe. To nie zwykły kemping. To półwysep otoczony wodą z widokiem na miasto po drugiej stronie zatoki. Romantyczne i wyjątkowe miejsce nie tylko dla zakochanych.

WIDOKI

Miejsca wypoczynku, relaksu to chyba podstawa w takim miejscu jak nasze. Znajdź chwilę dla siebie i zrelaksuj się jak to powinno być na urlopie.

RELAKS

Wycieczki konne dla dzieci i dorosłych... Nasza stajnia oferuje także hotel dla koni i wiele innych - sprawdź zakładkę oferta!

STAJNIA

Amatorska, leśna strzelnica dla wiatrówek. Mamy do wyboru 3 karabiny sprężynowe. Zabawa dla wszyskich, tych dużych i małych.

STRZELNICA

Wynajmij rower i zwiedź przecudną okolicę oraz atrakcje jakie daje region. Jest tego naprawdę wiele. O szczegóły, czyli co warto zobaczyć pytaj w recepcji.

ROWERY

Mamy ich mnóstwo! Dwuosobowe kolorowe hamaki, nad jeziorem, przy jacuzzi... po prostu wszędzie! Relaksuj się!

HAMAKI

Przygoda z wiatrem na prawdziwej łodzi żaglowej. poczuj te emocje, przygodę oraz niesamowity czas z widokami. Żagle i wiatr we włosach to wspaniała przygoda dla całej rodziny.

REJSY Z "ŻAGLAMI"

To świetne miejsce, aby poznać innych wspaniałych ludzi. Nasz keping jest kameralny więc nie ma tu nieznajomych. Bardzo często zawiązują się u nas nowe przyjaźnie. Ognisko nad wodą, szanty i wspaniała atmosfera to podstawowa misja tego miejsca.

OGNISKO

Oferujemy takze wynajem łodzi bez patentu. Małą, romantyczną łódkę 4 osobową oraz średni jacht 6-cio metrowy mieszczący komfortowo 6 osób.

CZARTER ŁODZI BEZ PATENTU

Zrelaksuj się w gorącej solance w naszym jacuzzi z widokiem na jezioro oraz kino na plaży.

JACUZZI

Czy można chcieć czegoś wiecej? Nie tylko dzieci to kochają! Usiądź wygodnie w leżaku i ... zaczynamy seans!

KINO na plaży...

Nie tylko siatkówka, czy piłka plażowa... bule, babington i co tylko chcesz! 

GRY I ZABAWY

Wycieczka kajakami to niezapomniana przygoda dla każdego. 

KAJAKI

Na takim kempingu, przy takim jezierze, nie może zabraknąć miejsca dla wędkarzy... a w takim jeziorze (głębokość do 80 metrów) spektrum ryb jest naprawdę imponująca.

RYBY