KONIE

Jeździectwo to sport dla każdego, kto lubi kontakt ze zwierzętami i przyrodą. Jazda konna ma wiele zalet, trudno je wszystkie wymienić. Nie jest to zwykły sport jak pływanie czy bieganie. Jazda konna to o wiele więcej. To przede wszystkim nawiązanie relacji i dążenie do harmonii z inteligentnym i spokojnym zwierzęciem. Niezliczona ilość korzyści i przyjemności, jakie z tej współpracy wynikają, pokazują, że koń może być doskonałym przyjacielem i towarzyszem człowieka.

DOSKONALENIE JAZDY

Dla amatorów jak i doświadczonych jeźdźców po przerwie

5 jazd na naszym placu, pod okiem instruktora aby udoskonalić Twoją technikę lub przypomnieć sobie po przerwie, jak to jest wspaniale umieć jeździć konno!

Od:

300 pln

LONŻA

Dla amatorów

Praca na lonży ma wiele plusów, ale jedynie prowadzona przez doświadczonego i świadomego jeźdźca. Jeśli nie czujemy się na siłach, jesteśmy tu aby pomóc. Nauczymy Cię jak prowadzić prawidłowo konia na lonży i nie tylko!

Od:

50 pln

DLA DZIECI

Oferta dla amatorów

Dla dzieci: spacer z kucykiem pod okiem opiekuna naszej stajni. Niezapomniana przygoda z koniem. Możesz doświadczyć także pracy przy koniu jak czesanie, osiodłanie itp. Wspaniała atrakcja dla małych gości naszej Słonecznej Polany.

Od:

50 pln

PLAC

Dla amatorów

Przejażdżka na koniu w asyście doświadczonego jeźdźca na naszym palcu "manewrowym" Spróbuj tej atrakcji! Poznaj zasady jazdy konno bez stresu i zachwyć się tym pięknym sportem jakim jest jazda konna!

Od:

70 pln

PRZEJAŻDŻKA

Dla amatorów

Dla dorosłych: Przejażdżka na koniu w asyście doświadczonego jeźdźca (na jednym Ty, na drugim instruktor). Wyjazd w teren. Spróbuj tej atrakcji! Poznaj pobliskie tereny jeżdżąc konno i zachwyć się tym pięknym miejscem jakim jest jezioro Drawsko.

Od:

80 pln

PAKIET NAUKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Dla amatorów

Zacznijmy od początku. Nauka czyszczenia oraz siodłania konia. To podstawy. Następnie odbędziesz 5 jazd na lonży, które wprowadzą Cię w świat jazdy konnej. W trakcie pobytu na kempingu, codziennie możesz uczyć się jeździć!

Od:

200 pln

Firma EKF24 sp. z o.o.

71-476 Szczecin

ul. Wojciechowskiego 3

NIP 851-321-317-16-79

REGON: 321433420

email: campercampingczaplinek@gmail.com 

CAMPER CAMPING:

RECEPCJA: 537 363 843

Czaplinek ul. Komunalna 2a

Konto mBank: 

31 1140 2004 0000 3602 7685 2352

KONTAKT : +48 533478811

  • Facebook Clean