Nasze domki caravaningowe
zobacz

Nasz kemping to głównie oferta dla przyjeżdżających kamperami, przyczepami i namiotami, ale w związku z bardzo dużym zainteresowaniem domkami, zdecydowaliśmy troszeczkę rozwinąć ofertę i mamy do dyspozycji obecnie 3 domki... caravaningowe. Tak, nie są do domki murowane czy drewniane, nadal są to przyczepy aby zachować klimat "karawaningu" jednak nieco podrasowane. Oferujemy Państwu ogromne 2 duże przyczepy o powierzchni 44m2 plus ogromny 40m2 taras przed każdym z nich. Są one wyposażone kuchnię, łazienkę, 2 sypialnie oraz możliwość spania w salonie.

Dodatkowo mniejszy ale kultowy już i rozchwytywany "kemping Szeryfa"... Sprawdź sam!

*Cena za dobę obejmuje wszystkie koszty pobytu dla wszystkich osób w pakiecie ALLINCLUSIVE. Nie ma żadnych dopłat za osoby, korzystanie z atrakcji kempingu czy zwierzęta. Masz to już w tej jednej cenie!WYNAJMUJĄC dowolny DOMEK NA MINIMUM 7 DNI SKORZYSTASZ Z RABATU 50 zł na 1 dobie! ZOBACZ PODCZAS REZERWACJI ONLINE.

IMG_0120.HEIC

DOMEK

KALIFORNIA

Ogromny, komfortowy domek holenderski z tarasem, grillem, kuchnią i 2 sypialniami . Sprawdź szczegóły i zobacz więcej zdjęć.

 
245a31a7-f18d-4ce7-bc5b-4797dcd26ac0.JPG

DOMEK

TEXAS

Ogromny, komfortowy domek holenderski z tarasem, grillem, wydzieloną kuchnią, dużą łazienką oraz ogromną sypialnią. Sprawdź szczegóły i zobacz więcej zdjęć.

IMG_8951.jpg

Domek "Szeryfa"

Kameralny i zjawiskowy domek, dający niesamowite wrażenia wizualne na jezioro oraz ognisko i prywatne jacuzzi. Zobacz...