Oto strefy wypoczynku:

Prezentujemy strefy wypoczynku, które podzielone są na 2 części. Strefa IMPREZOWA oraz RODZINNA. Każda z nich charakteryzuje się innymi warunkami pobytu oraz przestrzenią. W centralnym miejscu kempingu znajduje się recepcja, pub oraz główne łazienki. Na lewo od recepcji jest strefa rodzinna a na prawo strefa imprezowa.

Proszę zapoznajcie się z Państwo z każdą z nich:

Zrzut ekranu 2020-09-2 o 14.10.41.png

Strefa imprezowa nad wodą:

Tutaj przede wszystkim nie obowiązuje cisza nocna W OBRĘBIE OGNISKA ORAZ KINA POD CHMURKĄ. Jest to specjalna strefa nad wodą z pięknymi widokami na marinę oraz miasto Czaplinek. Tu właśnie bawimy się i śpiewamy szanty (i nie tylko) przy ognisku oraz oglądamy filmy. Tu jest wesoło nawet do rana...

W skład tej strefy wchodzą : Strefa LUX : usytuowana na wzgórzu, Strefa CINEMA - półki widokowe z wydzielonymi parcelami oraz strefa VIP położona najbliżej brzegu oraz blisko wody, także z wydzielonymi parcelami. Strefa VIP MAX to jedna parcela o podwójnej wielkości i miesci się obok pomostu.

plan1.jpg

Strefa rodzinna:

Strefa dla rodzin z dziećmi i nie tylko. obowiązuje CISZA NOCNA od 23.00. W centrum strefy znajduje się plac zabaw, tak abyści emieli swoje pociechy na oku oraz BAR z jedzeniam, przekąskami i cipełymi daniami.

W tej strefie panuje spokój oraz widok na padok i ujeżdzalnię koni. Czyli znowu coś co ciekawi dzieciaki!

plan2.jpg