Oto strefy wypoczynku:

Zrzut ekranu 2020-09-2 o 14.10.41.png

Prezentujemy strefy wypoczynku, które podzielone są na 2 części. Strefa IMPREZOWA oraz RODZINNA. Każda z nich charakteryzuje się innymi warunkami pobytu oraz przestrzenią. W centralnym miejscu kempingu znajduje się recepcja, pub oraz główne łazienki. Na lewo od recepcji jest strefa rodzinna a na prawo strefa imprezowa.

Proszę zapoznajcie się z Państwo z każdą z nich:

MAPA2022.jpg

Strefa imprezowa nad wodą:

Tutaj przede wszystkim nie obowiązuje cisza nocna W OBRĘBIE OGNISKA nad jeziorem. Jest to specjalna strefa nad wodą z pięknymi widokami na marinę oraz miasto Czaplinek. Tu właśnie bawimy się i śpiewamy szanty (i nie tylko) przy ognisku oraz oglądamy filmy. Tu jest wesoło często do rana...

W skład tej strefy wchodzą : Strefa LUX : usytuowana na wzgórzu, Strefa CINEMA - tarasy widokowe z wydzielonymi parcelami oraz strefa VIP położona najbliżej brzegu oraz blisko wody, także z wydzielonymi parcelami. Strefa VIP MAX to jedna parcela o podwójnej wielkości i miesci się obok pomostu.

FIMI0106_edited.jpg

Strefa rodzinna:

Strefa dla rodzin z dziećmi i nie tylko. Tutaj obowiązuje CISZA NOCNA od 23.00. Do około wydzielone parcele z wodą oraz prądem a w centrum strefy znajduje się plac zabaw, tak abyście mieli swoje pociechy na oku oraz BISTRO z jhamburgerami, przekąskami i ciepłymi daniami. Dodatkowo wielki ekran oraz kino letnie z filmami i bajkami dla dzieci.

W tej strefie panuje spokój oraz widok na padok i ujeżdzalnię koni. Czyli znowu coś co ciekawi dzieciaki!

IMG_4588.HEIC
mapa2.jpg
IMG_3873.jpg

Co, gdzie...

mapaCC-pion.jpg