top of page

SATYSFAKCJA GWARANTOWANA

zobacz warunki rezygnacji i zwrotu.

KLIKNIJ TUTAJ

Dokonując rezerwacji opłacasz tylko opłatę rezerwacyjną za miejsce postoju lub za domek.

SYSTEM NIE POBIERA OPŁAT ZA PAKIETY POBYTU OSÓB

Za pobyt osób oraz za pakiety pobytu dopłacasz na miejscu przy meldowaniu się.

WAŻNE : PRZECZYTAJ PRZED REZERWACJĄ

REGULAMIN KEMPINGU

dostępność
REGULAMIN

WAŻNE: Moc przyłączeniowa prądu dla kamperów i namiotów nie jest przeznaczona dla odbiorników pow 1 KW więc nie licz na ogrzewanie farelkami, używanie czajników elektrycznych czy kuchni.

- ODPAL GAZ -

REGULAMIN REZERWACJI:
 

Dokonaj rezerwacji wg potrzeby. Jezeli nie ma możliwości dokupienia pewnych usług online, nie przejmuj się - możesz za nie dopłacić na miejscu. Najważniejsza jest podstawowa rezerwacja miejsca dla Ciebie i Twojego kampera, namiotu lub przyczepy.

OFERTA SATYSFAKCJA GWARANTOWANA:

Meldując się na kempingu, możesz zrezygnować z pobytu w dniu przyjazdu (jeżeli nasza oferta mija się z rzeczywistością) a my zwrócimy Ci 100% płatności. Warunek że opuścisz kemping do północy tego samego dnia.

Prosimy o przemyślane rezerwacje ze względu na:

1. Zwroty rezerwacji online nie są możliwe.

Depozyt jest bezzwrotny bez względu na powód odwołania z Państwa strony. Dlaczego? Ponieważ Twoja rezerwacja blokuje możliwość dokonania rezerwacji innym osobom. Liczba miejsc jest ograniczona wg planu przestrzennego kempingu.

2. W przypadku wcześniejszej rezygnacji (także w trakcie pobytu) bez względu na powód, nie zwracamy kwot za niewykorzystane dni pobytu. Dlaczego? Ponieważ Twoja rezerwacja blokuje możliwość dokonania rezerwacji innym osobom a liczba miejsc jest ograniczona.

KAUCJE I OPŁATY DODATKOWE:

1. Przy meldowaniu się do domków zostaje pobrana kaucja w gotówce w wysokości 500 zł. Kaucja zostaje zwrócona po wymeldowaniu się z domku bez uszkodzeń.

2. Do ceny wynajmu domku może być doliczona opłata za sprzątanie 100 zł jeżeli domek będzie bardzo zabrudzony. Nie chcesz tego płacić? Posprzątaj po sobie i poproś o odkurzacz w recepcji. Jeżeli dojdą koszty prania tapicerek nie zwracamy kaucji.

3. Jacuzzi to nie wanna do mycia. Korzystaj z niego tylko po uprzednim pełnym prysznicu. Jeżeli zabrudzisz wodę, (poprzez olejki, balsamy i inne kosmetyki i jacuzzi zacznie się pienić, woda będzie brudna lub zapchasz filtr) zostaniesz obciążony kosztem 500zł.

4. Jeżeli wynajmujesz domek na 1 dobę zostanie doliczona opłata za sprzątanie oraz wymianę pościeli w wysokości 250 zł

bottom of page