INFORMACJA: Rezerwując miejsce automatycznie widzisz dostępność wolnych miejsc. Nie wpuszczamy więcej niż 20 kamperów i 20 namiotów - po to, aby każdy z naszych gości miał zapewnione minimum komfortowej powierzchni w koło siebie.

 

AKCEPTUJEMY PŁATNOŚCI - PLN, EUR oraz PAYPAL

Podane ceny to całkowity koszt pobytu - jeżeli dobrze wypełnisz rezerwację, czyli podasz dokładną ilość gości razem z tobą oraz pamiętaj - rezerwując miejsce na przyczepę kempingową dolicz 20 zł za samochód. Dokonując rezerwacji opłacasz tylko depozyt w wysokości 50% rezerwacji miejsca, za pobyt osób w wybranym pakiecie dopłacasz na miejscu. Nie opłacenie przez kartę płatniczą online lub nie zrobienie przelewu depozytu w termienie 24h od dokonania rezerwacji oznacza automatyczne jej anulowanie.

 

Zapoznaj się z REGULAMINEM REZERWACJI

Za inne usługi, które domówisz podczas pobytu, lub dojedzie do Ciebie gość, dopłacisz na miejscu. Najważniejszy jest depozyt gwarantujący Twoje miejsce dla Ciebie. Dokonując rezerwacji podajesz liczbę osób. Dziecko od lat 3 liczone jest także jako osoba :-) więc uwzględnij je przy rezerwacji miejsca dla namiotu, kampera czy przyczepy.

Zapraszamy!

 

REGULAMIN KEMPINGU

JAK SPRAWDZIĆ DOSTĘPNOŚĆ USŁUG W KONKRETNYCH TERMINACH?

ZOBACZ KRÓTKIE VIDEO JAK TO SPRAWDZIĆ.