top of page

MARINA CAMPER CAMPING

Nasza firma regularnie co rok rozbudowuje swoją marinę. W sezonie 2024 mamy nowe 2 miejsca postojowe VIP przy pomoście Bosmana. Każde miejsce jest z dostępem do WIFI, kamer monitoringu na Twoją łódź w twoim telefonie, wody, prądu oraz slipu. Ponadto marina jest całodobowo monitorowana, oświetlona oraz dozorowana przez Bosmana. Co najważniejsze, nasza marina jest umiejscowiona w zacisznej zatoce, co jest bezcennym atutem tego miejsca ze względu na brak falowania oraz wiatru. Pomosty abonamentowe są zamykane na klucz. Nie ma dostępu na nie nikt oprócz rezydenta.
CENY sezon 2024: (sezon zaczynamy od kwietnia do końca października - 7 miesięcy)

Abonamenty - cena dla jednostki pływającej zajmująca do 3 metrów szerokości pomostu. Postój rufą na muringu:

1.
Trzy rodzaje abonamentów:

- 3000 zł za postój jednostki na przez cały sezon (od 1 kwietnia do 1 listopada)  + (płatne z góry) tyłem do pomostu na muringu. W cenie miejsce na samochód oraz bez opłat + 2 osobowa załoga jednostki może przebywać na kempingu 

lub

- 2000 zł za postój jednostki przez cały sezon (od 1 kwietnia do 1 listopada) + (płatne z góry) tyłem do pomostu na muringu plus 25 zł os / doba + 25 zł parking / doba  (płatne wg korzystania z kempingu)

- 1000 zł za 1 m bieżący zajmowanego pomostu za postój jednostki przez cały sezon (od 1 kwietnia do 1 listopada) + (płatne z góry) - w przypadku gdy ktoś tak sobie życzy i chce postawić łódź bokiem do pomostu. W cenie miejsce na samochód oraz bez opłat + 2 osobowa załoga jednostki może przebywać na kempingu.


2. 700 zł / miesiąc za miejsce jeżeli interesuje Cię tylko krótki okres plus 25 zł os / doba + 25 zł parking / doba  (płatne wg korzystania z kempingu)

Oferta dla gości dopływających z jeziora - nie rezydentów abonamentowych:

25 zł / doba + 60 zł jednorazowe slipowanie
 

Co jeszcze otrzymujesz w cenie? 

1. Prąd, woda, wifi, kamery online na pomoście
2. Woda na pomoście
3. Korzystanie z łazienek 
4. Korzystanie ze slipu 

5. Dostęp do zaplecza sanitarnego

6. Brak opłat dla załogi za korzystanie z infrastruktury kempingu

Wolne miejsca obecnie (KLIKNIJ W OBRAZEK):

IMG_0865_edited.jpg
typorama.png
Zrzut ekranu 2023-10-9 o 13_edited_edite
bottom of page