top of page
Image by Lukasz Radziejewski

GWARANCJA
zwrotu pieniędzy

Jeżeli przyjedziesz na kemping, obejrzysz go i okaże się, że nasza oferta mija się z prawdą, w dniu zameldowania możesz zrezygnować z pobytu a my zwrócimy Ci 100% płatności.

Dlaczego ?

Staram się zawsze spełnić oczekiwania klientów a jako twórca tego miejsca, dbam o dobrą atmosferę na kempingu i osób na nim przebywających. Wiem też, że nie zawsze zadowoli się wszystkich, dlatego jest to oferta dla satysfakcji każdej ze stron. Lepiej się odpoczywa gdy wszyscy w koło są zadowoleni i nikt nie chodzi z nadętą miną.

Wiem także jak ważne są dobrze spędzone wakacje czy wolny czas. Sam nie lubię chodzić na kompromisy więc, jeżeli cokolwiek Ci się nie spodoba lub nie spełni Twoich oczekiwań (proszę najpierw wypytaj o wszystko obsługę, przeczytaj regulamin - od tego jesteśmy by ci pomóc) możesz w dniu przyjazdu poprosić o zwrot pieniędzy i opuścić kemping. Szanuję Twój czas i rozumiem jak ważne jest spędzenie wypoczynku w miłym miejscu spełniającym nasze oczekiwania.

 

W przypadku rezygnacji proszę aby opuścić kemping najpóźniej do północy tego samego dnia. Chętnie pokażemy inne kempingi w rejonie, abyście nie musieli szukać a które być może spełnią Wasze oczekiwania.

Zwrotów dokonujemy na kartę płatniczą z której dokonano rezerwacji lub gotówką, jeżeli przyjechałeś bez rezerwacji i opłaciłeś swój pobyt gotówką. Czas zwrotu zależny jest od banku i może wynieść do 24h.

typorama.png
bottom of page