Image by Lukasz Radziejewski

GWARANCJA
zwrotu pieniędzy

Jeżeli przyjedziesz na kemping, obejrzysz go i okaże się, że nasza oferta mija się z prawdą, w dniu zameldowania możesz bez podania przyczyny zrezygnować z pobytu a my zwrócimy Ci 100% płatności.

Dlaczego ?

Staram się zawsze spełnić oczekiwania klientów a jako twórca tego miejsca, dbam o dobrą atmosferę na kempingu i osób na nim przebywających. Wiem też, że nie zawsze zadowoli się wszystkich, dlatego jest to oferta dla satysfakcji każdej ze stron. Lepiej się caravaninguje gdy wszyscy są zadowoleni w koło i nikt nie chodzi z nadętą miną a jednocześnie miło się nam pracuje.

 

Wiem także jak ważne są dobrze spędzone wakacje czy wolny czas. Sam nie lubię chodzić na kompromisy, więc jeżeli cokolwiek Ci się nie spodoba lub nie spełni Twoich oczekiwań, (wypytaj o wszystko obsługę, przeczytaj regulamin - od tego jesteśmy by ci pomóc) możesz w dniu przyjazdu poprosić o zwrot pieniędzy i opuścić kemping. Szanuję Twój czas i rozumiem jak ważne jest spędzenie wypoczynku w miłym miejscu spełniającym nasze oczekiwania.

 

W przypadku rezygnacji proszę aby opuścić kemping najpóźniej do północy tego samego dnia. Chętnie pokażemy inne kempingi w rejonie abyście nie musieli szukać a które być może spełnią Wasze oczekiwania.

Zwrotów dokonujemy na kartę z której dokonano rezerwacji lub gotówką, jeżeli przyjechałeś bez rezerwacji i opłaciłeś swój pobyt gotówką.

typorama.png